NEJLEPŠÍ OHŘÍVAČE LAHVÍ

Všechny ohřívače a sterilizátory pro kojenecké lahve fungují na principu horké páry. Pára v několika minutách zbaví lahvičky i dudlíky všech bakterií. Samozřejmě není to tak, že je nemusíte mýt. Před tím než sterilizátor použijete, lahvičku či dudlík vždy raději ještě omýjte.

 

Jak vybrat ohřívač?

Značkové kojenecké lahve mívají i elektrické ohřívače stejné značky rovnou v balení. Do elektrických ohřívačů stačí přidat vodu a nastavit, poté ohřeje láhev s dětskou stravou do cca 4 minut. Některé ohřívače udrží láhev teplou. Ohřevy jsou rovnoměrné, aby nevznikaly horká místa. Existují i ​​ohřívače, které můžete vzít na cesty.

Existují i cestovní ohřívače. Jsou nabízeny včetně topného tělíska a kabelu do auto-zapalovače. Ohřev přes auto-zásuvku trvá cca 30-40 minut, ale můžete ohřát pokrm, aniž byste přitom zastavovaly. Pro ohřátí nepotřebujete vodu a díky termostatu nemůže dojít k přehřátí obsahu, poškození lahve nebo popálení miminka. Miminko tedy může mít akorát ohřátý pokrm.

Přehled OHŘÍVAČŮ »


1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasování, průměr: 5,00 z 5)

2 komentáře: „Jak vybrat ohřívač lahví s výživou?

  • Leden 8, 2019 (8:36 pm)
    Permalink

    Ohřívače fungují tak, jak jsem potřebovala, ohřeje mléko i jídlo, v noci nemusím mléko připravovat, mám nachystané v ohřívačce v teplotě, která vyhovuje, odpadá dlouhé čekání a nervy miminka či maminky.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *