Menu Zavřeno

NEJLEPŠÍ PRSNÍ VLOŽKY

Prsní vložky a tampóny jsou jednoduchou pomůckou, kterou ocení každá maminka. Pomáhají udržet pokožku čistou, zachytí vytékající mléko a prádlo zůstane suchá. Na trhu seženete prsní vložky a tampóny jednorázové i textilní, které se dají prát v pračce.

KOUPIT VLOŽKY 🛒

Jak vybrat vložky?

Materiál – prsní vložky mohou být jednorázové nebo na více použití. Dají se prát. Materiály mohou být různé od polyesteru až po 100% bavlnu. Na trhu je opravdu velký výběr a ne vždy je snadné se zorientovat.

Sběrače mateřského mléka – pokud maminkám uniká více mléka je lepší si pořídit sběrače mateřského mléka. Jsou to měkké mušle, které se nosí pod podprsenkou a slouží na sbírání přebytečného mléka i k ochraně podrážděných bradavek. Materiál je převážně silikon.

Chránič prsních bradavek – chrání bradavky před popraskáním během kojení a umožňuje bezbolestně kojit, i když jsou bradavky popraskané a poraněné. Pomáhá také v případech, kdy má maminka bradavky ploché nebo zapadlé. Je vyroben z tenkého silikonu, díky tomu se přizpůsobí každému tvaru prsu.

Gelový obklad – povzbuzuje laktaci a uklidní podrážděná prsa. Před kojením se přiloží zahřátý gelový obklad, tím povzbudíte laktaci a po kojení chladící obklad sníží bolest a podráždění.

Kojící klobouček – v případě vpáčených, poraněných nebo oteklých bradavek, které neumožňují dítěti správné přisátí, lze kojit s pomůckou zvanou kontaktní kojící klobouček. Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku zachovat kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Kojící kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu, který je šetrný k pokožce a má neutrální vůni. Dostupný ve 3 velikostech S, M, L.

KOUPIT VLOŽKY 🛒