Menu Zavřeno

NEJLEPŠÍ KOJICÍ KORÁLE

Kojící korále poskytují miminku zábavu během kojení. Maminkám tak ušetří mnoho vytrhaných vlasů, které se často stávají terčem ručiček miminek. Většinou jsou navlečené na odolném materiálu, který zároveň nikterak netlačí nebo neřeže maminku při tom, když za korálky miminko tahá.

Jak vybrat kojící korále?

Materiál – silikonové kojící kousací korále jsou nejen výborným pomocníkem při prořezávání prvních dětských zoubků, ale i krásně vypadajícím doplňkem pro maminky. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu, jenž je certifikovaný EU. Korále neobsahují BPA, ftaláty, olovo, kadmium ani další těžké kovy. Korále jsou opatřeny bezpečnou plastovou přezkou, která ochrání vaši šíji před odřením. Šnůra korálů je pevná, není možné ji roztrhnout ani překousnout. Náhrdelník je dodáván v praktickém plátěném sáčku.

Upozornění – korále nejsou hračka! Vaše miminko si s nimi může hrát pouze ve vaší přítomnosti nebo pod dohledem jiné dospělé osoby. Silikonové kojící korále jsou určeny k nošení pouze dospělými.

Silikonové korále, často nazývané také kojící korále, jsou elegantním a zároveň praktickým doplňkem pro maminky. Tyto korále poskytují ručičkám dítěte zábavu nejen během kojení, ale také při dlouhém čekání u lékaře a jsou ideálním společníkem při nošení v šátku.

Své místo našly nejen mezi kojícími matkami, ale staly se i oblíbeným doplňkem pro ženy, které nekojí. Silikonové korále přinášejí nový rozměr do oblíbeného outfitu. Nabízejí široký výběr barev, tvarů, délek a materiálů, takže každá žena může najít ty, které odpovídají jejímu osobnímu stylu.

Tyto korále jsou nejen ideální při kojení, kdy dítě může bezpečně zkoumat a hladit korále, ale zároveň poskytují možnost hry, aniž by dítě mohlo zlobit, štípat nebo kousat. Jsou skvělým doplňkem pro matky, které chtějí spojit praktičnost s elegancí a přidat do svého každodenního stylu něco krásného.