Menu Zavřeno

NEJLEPŠÍ KOUSÁTKO

Kousátka jsou první kojenecké hračky, které miminko nutně potřebuje pro svůj rozvoj. Kousátka poskytují úlevu při prořezávání zoubků. Pomáhají zdárnému vývoji dítěte. Tvar kousátek rozvíjí manuální zručnost kojenců. Na trhu je velký výběr barev, tvarů i motivů.

KOUPIT KOUSÁTKO 🛒

Jak vybrat kousátko?

Proč kousátko – maličké ručičky miminek zkoumají kousátka, poznávají jejich materiály, rozvíjí jemnou motoriku a dotykové smysly. Slouží především v období růstu zoubků, zklidňují bolestivé a oteklé dásně. Mají speciální tvarování, dají se ochlazovat a tak se dítěti uleví.

Tvary a barvy – kousátko vybírejte podle tvaru i barvy. Na trhu je mnoho různých tvarů a velká škála barev. Barvy velmi stimulují dětský vývoj. Miminku se kousátko musí dobře držet, nesmí být příliš těžké a zbytečně velké. Nabídka na trhu je opravdu velká a není jednoduché si vybrat.

Materiál – na výběru kousátka bychom si měli dát záležet a nikdy ho nekupovat na tržištích, jarmarcích a tak podobně. Existují specializované prodejny, hračkářství, kde jistě rádi s výběrem poradí. Měli byste dbát na to, aby dítě mělo kvalitní kousátko ověřené značky a kvality, tak aby neovlivnilo jeho zdraví.

KOUPIT KOUSÁTKO 🛒