Menu Zavřeno

Jak vybrat tašku ke kočárku?

Jak najít přebalovací tašku na kočárek, která bude dokonale splňovat naše kritéria a bude vyhovovat našim potřebám?

Přebalovací taška je prostě nutnou výbavou, díky které máte k dispozici pleny, mokré kapesníky a krém, případně i občerstvení a náhradní oblečení pro ty nejmenší. Maminky přebalovací tašku jednoduše potřebují jako sůl! Jejím hlavním cílem je přehlednost a dokonalá organizace, proto je každá přebalovací taška vybavená bohatým úložným prostorem, v němž má každá drobnost své místo.

Je třeba zjistit, na co konkrétně vám bude přebalovací taška sloužit. Zvažte svůj životní styl a podřiďte váš výběr i počtu dětí. Někteří rodiče budou v závislosti od něj potřebovat větší tašku, dalším postačí menší variantu. Ujasněte si také, kdo z rodiny bude tašku používat v největší míře a podle toho vybírejte design.

Přebalovací tašky najdete v různých typech a provedeních od výmyslu světa! Mnohé vypadají jako cestovní tašky, jiné jsou kompaktnější a skladnější. Bude tašku na kočárek nosit tatínek i maminka? Vsaďte na neutrální barvu, ideálně šedou, černou nebo hnědou. Pokud máte dvě a více dětí, posviťte si zejména na prostornost. Nezapomeňte, že do tašky potřebujete vejít dvojnásobek drobností, plenek a náhradních svršků.

Vybírat lze většinou ze 4 typů

Batoh na přebalování – na první pohled vypadá tato přebalovací taška jako klasický batoh, ale odlišuje se zejména tím, že má speciální přihrádky a kapsy, které vyžadují různé potřeby dítěte. Výhodou je, že vám umožňuje mít volné ruce a vy se tak můžete naplno věnovat své ratolesti.

Braška – připomíná typickou tašku na počítač. Disponuje vyklápěcím přední kapsou a jedním popruhem, působí více pánský než dámský.

Nákupní taška – tento typ tašky vypadá jako kabelka s rukojeťmi, často je vybavena i menším popruhem. Díky této variabilitě ji můžete nosit nejen v ruce, ale i na rameni, přes hrudník nebo klidně i na kočárku. Mnohé maminky ji právem považují za jeden z nejpraktičtějších typů.

Přebalovacím organizér – tento typ přebalovací tašky je skvělý na nošení během krátkých procházek s kočárkem. Nezabírá mnoho místa a je vybaven i praktickým pouzdrem na plenky. Díky praktickému patentu a bočním úchytem na suchý zip tašku jednoduše přilepíte k madlu kočárku. Výsledek? Taška je pevně a spolehlivě připevněna ke kočárku, díky čemuž máte volné ruce a můžete se nerušeně věnovat miminku.