Menu Zavřeno

Prodejny kočárků – Praha

Nákup kočárku je jedním z nejsložitějších úkolů při chystání se na miminko. Nejprve několik hodin, dost možná i dní hledáte inspiraci na internetu, kde získáte nějakou představu o tom, jaký kočárek byste si představovali. Poté následuje v rychlejším případě objednání vysněného kočárku z nějakého specializovaného e-shopu nebo v pomalejším případě objíždění x prodejen v okolí a x hodin hledání toho pravého. Už jsou dávno pryč doby, kdy se pro kočárky jezdilo do Polska, kvůli mnohem větší nabídce a lepším cenám tamních prodejců. Dnes jen v Praze najdete přes 100 prodejen kočárků. Ovšem prodejen s velkým výběrem, zkušeným personálem, který dokáže poradit na každou otázku a lidskou cenou je mnohem méně. Na mapě níže můžete vidět několik vyznačených míst, kde prodejny najdete nebo přes náš web se můžete dostat k těm nejlepším cenám jednotlivých typů kočárku, které následně stačí jen objednat. Spolu s kočárkem následuje i nákup ostatního vybavení pro miminko.

Prodejny s největším počtem hodnocení a nejlepším skórem:
AAA Kočárky | Praha 8 – Kobylisy | 608 100 565
Dětský Růžek | Praha 5 – Smíchov | 777 222 274
EshopBaby | Hodnocení: Praha 11 | 739 298 988

ZOBRAZIT PRODEJNY »

Průvodce prodejnami kočárků v Praze

Praha, nádherné město s bohatou historií, nabízí také široký výběr prodejen, kde mohou budoucí rodiče vybírat kočárky pro své nejmenší. Podívejme se na několik vybraných prodejen kočárků v Praze, kde můžete najít ideální dopravní prostředek pro vaše malé dobrodruhy.

Dětský Ráj na Václavském Náměstí

Dětský Ráj, umístěný přímo na Václavském Náměstí, je jedním z nejznámějších obchodů s dětským vybavením v Praze. Nabízí široký výběr kočárků různých značek a modelů. Odborný personál vám ochotně poskytne rady a pomůže vám vybrat ten nejlepší kočárek pro vaše potřeby.

Bambule na Národní Třídě

Bambule je prostorný obchod na Národní Třídě specializující se na dětské a kojenecké zboží. V nabídce najdete kočárky různých typů, od sportovních až po kočárky vhodné do terénu. Výhodou je také možnost vyzkoušet si kočárky přímo v obchodě a poradit se s odborníky.

BabyPoint na Žižkově

BabyPoint na Žižkově je oblíbeným místem pro rodiče hledající kvalitní kočárek. Kromě kočárků nabízí také další dětské potřeby. V příjemném prostředí můžete s klidem vybírat mezi různými styly a značkami kočárků.

Emil 4 Babies na Vinohradech

Emil 4 Babies na Vinohradech je butikový obchod zaměřený na luxusní dětské zboží. Zde najdete špičkové kočárky od renomovaných značek, které spojují bezpečnost, pohodlí a styl. Prodejci vám ochotně poradí a pomohou vybrat kočárek, který splní vaše očekávání.

Praha poskytuje bohatý výběr prodejen, kde mohou rodiče najít ideální kočárek pro své děti. Při výběru můžete využít odborného poradenství, vyzkoušet si různé modely a vybrat kočárek, který nejen splní praktické potřeby, ale bude také esteticky příjemný. Ve městě plném historie a kultury najdete i skvostné kočárky pro vaše malé objevitele.