Menu Zavřeno

Prodejny kočárků – Brno

Nákup kočárku pro miminko je jedním z nejsložitějších úkolů při chystání se na jeho příchod. Nejprve několik hodin, dost možná i dní hledáte inspiraci na internetu, kde získáte nějakou představu o tom, jak by měl váš kočárek vypadat. Poté následuje v rychlejším případě objednání vysněného kočárku z nějakého specializovaného e-shopu nebo v pomalejším případě objíždění x prodejen v okolí a x hodin hledání toho pravého. Už jsou dávno pryč doby, kdy se pro kočárky jezdilo do Polska, kvůli mnohem větší nabídce a lepším cenám tamních prodejců. Dnes jen v Brně najdete přes 50 prodejen kočárků. Ovšem prodejen s velkým výběrem, zkušeným personálem, který dokáže poradit na každou otázku a lidskou cenou je mnohem méně. Na mapě níže můžete vidět několik vyznačených míst, kde prodejny najdete nebo přes náš web se můžete dostat k těm nejlepším cenám jednotlivých typů kočárku, které následně stačí jen objednat. Spolu s kočárkem následuje i nákup ostatního vybavení pro miminko.

Prodejny s největším počtem hodnocení a nejlepším skórem:
Babycar |  | 545 573 926
Kočárky Růžový panter |  | 602 505 128
SAMBABY | Hodnocení: | 725 318 607

ZOBRAZIT PRODEJNY »

Průvodce prodejnami kočárků v Brně

Brno, srdce Moravy, není pouze historickým městem plným památek, ale také místem, kde si rodiče mohou vybrat ideální kočárek pro své nejmenší poklady. V tomto průvodci se podíváme na několik vybraných prodejen kočárků v Brně, kde můžete najít široký výběr kvalitních kočárků, které splní vaše očekávání.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image.png.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je heureka-tlacitko.png.

Dětský svět na Náměstí Svobody

Jedna z nejoblíbenějších prodejen kočárků v Brně je umístěna přímo na Náměstí Svobody. Dětský Svět nabízí široký výběr kočárků od renomovaných značek. Odborný personál vám zde rád poradí a pomůže vám najít ten správný kočárek, který bude nejen pohodlný pro vaše dítě, ale také stylový a praktický.

BabyExpres na Špitálské

BabyExpres na Špitálské ulici je specializovaný obchod, který je zaměřen na potřeby těhotných žen a rodičů. Zde naleznete nejen kočárky, ale také další produkty pro novorozence. Přátelský přístup zaměstnanců a pestrý sortiment dělají z BabyExpresu oblíbené místo pro budoucí rodiče.

MimiKids v OC Galerie Vaňkovka

Pokud hledáte komplexní nabídku pro miminka a děti, MimiKids v OC Galerie Vaňkovka je skvělou volbou. Tato prodejna nabízí nejen kočárky, ale také oblečení, hračky a další potřeby pro malé ratolesti. Prostor je designově příjemný a umožňuje vám v klidu vybírat ten správný kočárek.

BeBe Centrum na Brněnské přehradě

BeBe Centrum na Brněnské Přehradě se pyšní rozsáhlým sortimentem dětských potřeb, včetně špičkových kočárků. Kromě prodeje zde můžete využít i služeb jako je odborné poradenství a servis. Tato prodejna je oblíbená pro svůj přístup a rychlou dostupnost moderních modelů kočárků.

Brno nabízí mnoho možností pro rodiče, kteří hledají dokonalý kočárek pro své děti. Každá z těchto prodejen má svůj vlastní jedinečný přístup a nabízí pestrou škálu možností. Při výběru kočárku pamatujte na potřeby vašeho dítěte a na váš vlastní životní styl, abyste mohli vybrat ten nejlepší kočárek pro vaši rodinu.