Menu Zavřeno

Vodící popruh pro děti

Vodítko zní zvláštně, možná až drasticky a spousta z vás může namítnout, že přece nebude své dítě vodit jako pejska na vodítku. Než tak učiníte, pojďme se společně podívat na to, o co vlastně jde a k čemu je tento produkt určený

Je vhodný zejména pro ty, kteří mají malé miminko v kočárku a druhý starší neposeda „poletuje“, kde se dá a pokud nepoletuje, tak šourá nožkama a dívá se, kde co lítá.

Tento popruh vám pomůže udržet kontrolu nad dítětem na procházce v uspěchaném městem nebo při nákupu v přeplněném obchodním centru.

Pomocí karabiny jej jednoduše připevníte ke kočárku. Druhý konec navléknete dítěti na ruku. Pro přidržování využije dítě příjemné silikonové madlo.

Děti milují hry, tak proč z obyčejné procházky neudělat dobrodružství s „žabičkovým vodítkem“ . Dítě bude zabavené a vy o trošku klidnější.

Samotná karabina má také praktické využití. Naprosto obvyklá situace… vracíte se z nákupu, košík pod kočárkem je plný, plato vajíček jste už tak museli položit na korbičku, tak kam teď se zlevněným Sunarem z lékárny? Stačí odepnout karabinu od popruhu a samotnou ji připevnit na madlo kočárku.Pohodlně tak nákup v tašce umístíte na karabinu a jede se.

Tato fajn vychytávka je nejen pomocník pro rodiče, babičky a chůvy, ale hlavně zpestření každodenních procházek pro děti.

KOUPIT VODÍTKO 🛒