Menu Zavřeno

NEJLEPŠÍ PŘEBALOVACÍ PODLOŽKA

Při výběru přebalovacího pultu nebo podložky popřemýšlejte hlavně nad místem, kde se chystáte pult nebo podložku používat. Zkuste si rozmyslet, jestli bude přebalovací pult stále na jednom místě, nebo budete pult často přemisťovat. Uvědomte si, že přebalovat budete několikrát za den a proto je třeba, aby místo bylo snadno a pohodlně dostupné.

Jakou přebalovací podložku?

Vhodná je obdélníková přebalovací podložka se třemi zvýšenými okraji. Pokud budete podložku pokládat přes postýlku nebo vanu, kupte typ s pevným dnem. Praktické jsou podložky se dvěma zvýšenými okraji. Když se však miminko vrtí, oceníte i třetí zvýšený okraj za hlavičkou dítěte. Jsou v nabídce v rozměrech 50x70cm a 50x80cm. Umísťují se i na přebalovací pulty. Existují i ​​větší podložky, ale jsou zbytečně široké. Chcete přebalovat miminko ne dospělého člověka.

S pevným dnem nebo bez – pokud bude podložka položena na pevném podkladu, pak stačí podložka bez pevného dna. Pokud je plocha menší, zvolte podložku s pevným dnem. Přebalovací podložka s pevným dnem má po celé ploše vloženou pevnou desku. Proto se tento typ podložky může položit např. přes vanu, postýlku, na menší komodu. Takže tam kde není možnost použít měkkou podložku. K zajištění podložky můžete použít i samolepicí suchý zip. Některé podložky s pevným dnem mají šroubovací zarážky proti posunutí.

Jaký vybrat přebalovací pult – pokud chcete pult, který bude součástí nábytku, vyberte přebalovací pult typu komoda. Má dostatek úložných prostorů. Lehčí přebalovací pult s kolečky vybírejte, pokud s ním budete chtít přecházet z místa na místo. Lehké přebalovací pulty jsou praktické nejen kvůli tomu, že se s nimi dá manipulovat, ale také z toho důvodu, že mají mnoho přihrádek, které se dají skvěle využít.