Menu Zavřeno

NEJLEPŠÍ OHŘÍVAČE LAHVÍ

Nebaví vás ohřívat lahvičky v hrnečku s teplou vodou, protože ohřev v mikrovlnné troubě není doporučován? Pak je ideální ohřívač lahví, který mléko zahřeje rychle a rovnoměrně. Ohřívače lahví jsou k mléku velmi šetrné. Zahřívat nemusíte pouze mléko, ale snadno v něm ohřejete i dětskou výživu a další tekutiny.

Jak vybrat ohřívač mléka pro miminko?

Značkové kojenecké lahve mívají i elektrické ohřívače stejné značky rovnou v balení. Do elektrických ohřívačů stačí přidat vodu a nastavit, poté ohřeje láhev s dětskou stravou do cca 4 minut. Některé ohřívače udrží láhev teplou. Ohřevy jsou rovnoměrné, aby nevznikaly horká místa. Existují i ​​ohřívače, které můžete vzít na cesty.

Existují i cestovní ohřívače. Jsou nabízeny včetně topného tělíska a kabelu do auto-zapalovače. Ohřev přes auto-zásuvku trvá cca 30-40 minut, ale můžete ohřát pokrm, aniž byste přitom zastavovaly. Pro ohřátí nepotřebujete vodu a díky termostatu nemůže dojít k přehřátí obsahu, poškození lahve nebo popálení miminka. Miminko tedy může mít akorát ohřátý pokrm.

Ohřívače kojeneckých lahví mají termostat, díky kterému nemusíte teplotu ohřevu neustále kontrolovat. Bezpečné ohřívání zanechá živiny a vitamíny v mléce.

Používání ohřívačů lahví je snadné. Na většina z nich si nastavíte teplotu ohřevu a jakmile je teplota dosažena, ohřívač vás upozorní světelnou nebo zvukovou signalizací. Další funkcí, kterou se některé ohřívače kojeneckých lahví pyšní, je možnost uchování teploty. Pokud tedy nestihnete nakrmit své dítě hned, nemusíte se obávat vystydnutí stravy. Můžete se setkat i s funkcí rozmrazování. Mléko nebo strava se bezpečně rozmrazí.

Při výběru si zvolte takový ohřívač kojeneckých lahví, který je vybaven bezpečnostní pojistkou, která spotřebič vypne při nedostatku vody.

Používání ohřívačů kojeneckých lahví je mnohem lepší i po hygienické stránce. Mikrovlnka může obsahovat mikroorganismy, ze kterých mohou mít malé děti průjmy nebo infekce.