NEJLEPŠÍ VAK

Ať už jste striktním příznivcem nošení dětí nebo máte zájem pouze občas ke klasickému kočárku zvolit občasnou alternativu, bez ohledu na to, co všechno pozitivního se už o nošení dětí napsalo musíte zpočátku počítat i s tím, že ne každému miminku bude nošení vyhovovat.Barevné provedení záleží na Vašem vkusu.

KOUPIT VAK 🛒

Jak vybrat nosící vak?

V čem nosit miminko – nosítka nemusí být jednoduché. Každému miminku vyhovuje něco jiného a každý rodič je jiný, tím pádem mu sedne jiný typ nosítka. Na našem trhu k dispozici mnoho nosítek a různí se i tím, že se hodí pro různý věk dítěte.

Jak nosit miminko – nosit dítě můžete vpředu na břiše, na boku i na zádech, podle druhu nosítka. Některé jsou přizpůsobeny i k nošení ve všech zmíněných polohách. Nošení vzadu se doporučuje zhruba od 6 měsíců, většinou se ale rodiče odhodlají přesunout dítě na záda až v době, kdy už dítě samo sedí.

Vlastnosti nosítka – před nákupem nosítka je více než žádoucí jeho vyzkoušení. Nosítko by mělo být pohodlné pro dítě i rodiče, nemělo by ani jednoho nikde tlačit (pozor na skryté knoflíky či přezky). Praktická je i možnost vyprat nosítko v pračce nebo dodávaný bryndák.

KOUPIT VAK 🛒

Hodnocení:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasování, průměr: 5,00 z 5)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *